Mélyről jöttem,,

„ Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, hogy a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat. ”

- . - - . - - . - . - . - - . - - . - . - . - - . -
Önmagunk legyőzése a legnagyobb csatánk..!!

"Akit szeretsz, arra előbb-utóbb rátalálsz, egyszerűen azért, mert össze vagy hangolva vele."
- . - - .- Megbocsátottam a megbocsáthatatlant, megpróbáltam pótolni nélkülözhetetlen embereket és elfeledni az elfeledhetetleneket.
Sokszor cselekedtem indulatból, okoztam csalódást és csalódtam olyanokban akiktől sosem vártam volna. Öleltem, hogy védelmet nyújtsak és nevettem mikor már nem bírtam tovább.
Szereztem örök barátokat.
Szerettem és szerettek, de sokszor el is utasítottak.
Előfordult olyan is, hogy szerettek, de én nem tudtam visszaszeretni.
Repkedtem a boldogságtól, habzsoltam a szerelmet,esküdtem örök hűséget, de volt, hogy teljes erővel mentem fejjel a falnak.
Sírtam zenehallgatás, vagy fényképalbum lapozgatása közben és felhívtam valakit csak azért,hogy halljam a hangját.
Néha elég volt egy mosoly, hogy szerelmes legyek.
Sokszor éreztem meghalok a vágytól és féltem elveszítek valakit aki nagyon fontos számomra, a végén mégis elvesztettem.
DE TÚLÉLTEM! És még most is ÉLEK!
Az életet nem csak túlélem és Neked sem ajánlom, hogy ezt tedd.
ÉLJ!
A harcba elszántan kell menni, az életet szenvedélyesen átölelni, emelt fővel veszteni és merészen győzni, mert a világ a bátraké és az élet túl sokat ér ahhoz, hogy jelentéktelenné váljon.

2013. március 10., vasárnap

Jól élni - Túlélni...!

"Az ember önmagában képtelen arra, hogy maradandóvá tegye az élet
szépségeit..
 Legalább két ember együttes érzése kell ahhoz, hogy a szép
szép legyen, s az öröm öröm.
(Wass Albert)






Pálcika ember rajz!

Egy ilyen, ösztönös, egyszerű rajz a legapróbb részletességgel és hihetetlen pontossággal tárja fel a lelkületet, gondolkodásmódot, a problémákat és a megoldásokat…Betegségeket és a gyógyulás lehetőségeit, így hatalmas segítséget ad a lehető legrészletesebb cselekvési, gyógyulási terv összeállításában.


  



Naponta betegszenek meg emberek.

Egyik napról a másikra lehetetlenülnek el. – látszólag. Hiszen ezek az események soha nem egyik pillanatról a másikra ütnek be, hanem nagyon is jól behatárolható jelek előzik meg. – még akkor is, amikor a benne lévő ezeket nem vagy félre értelmezi.

Olyan ez, mint a nyomolvasás. A nyomolvasó számára a legapróbb – lényegtelennek tűnő – jelek is egy egész történetet mesélnek el. Számára hatalmas felkiáltó, figyel­mez­tető jelek, melyeket képes az adott szempontok alapján értelmezni és kiemelni a fontosakat.

Véleményem szerint a mai diagnosztikai, szondázó vagy mérő módszerek többsége ki­válóan alkalmas arra, hogy a már meglévő problémát vagy testet öltött lelki problémát (akár betegséget, már kialakult konfliktust) feltárja… Ha egy példával kellene elmagyarázni, akkor azt mondanám, hogy a hagyományos diagnosztika megmutatja, hogy mi kelt ki a földből. Tehát azt, hogy hónapokkal korábban mi lett elvetve… például: ha az agronómus elsöpri a lehullott havat, azonnal tudja, hogy milyen növény pihen a hótakaró alatt… A Lélekrajz elemzési módszere már akkor meghatározza a majdan kikelő növényt, amikor még a magot sem vetették el.


 .